Witaj!
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskusja

Może mi ktoś podesłać tego zepsutego sejwa? Byłbym wdzięczny.
Odpowiedz

Krystian mnie poinformował, że on i jego dynastia nie mogą być w tę niedzielę.

Cóż, sesja nie odbędzie się zatem.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

(22.05.2019, 15:33)Elros napisał(a): Krystian mnie poinformował, że on i jego dynastia nie mogą być w tę niedzielę.

Cóż, sesja nie odbędzie się zatem.

(22.05.2019, 15:33)Elros napisał(a): Dyscyplina: 
- nie masz w ogóle zainstalowanego moda, bo: "nie było czasu, nie zaglądam na forum" - startujemy bez Ciebie. Możliwy rehost po ogarnięciu zaniedbań.
- spóźniasz się bez wcześniejszego powiadomienia - startujemy bez Ciebie. 
- nie przychodzisz - startujemy bez Ciebie.
- sesja zaczyna się o 20:00, czyli odpalamy savea 20:00. W związku z tym należy pojawić się na discordzie i w lobby WCZEŚNIEJ. Jeżeli ktoś nie jest w stanie tego pojąć - patrz wyżej.
[-] The following 1 user Likes Pantax's post:
  • Helvi
Odpowiedz

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
Poinformował wcześniej, więc logiczne, że przy braku trzech graczy sesja się nie odbywa.
Dyscyplina dotyczy minut poprzedzających sesję, co jasno wynika z tego posta
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

Nie specjalnie się obrazimy jeśli zagracie bez nas, kampania wygląda tak, że łatwo wrocic i od zera zbudować coś w trakcie. Elrosie powinieneś zorganizować sesję!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości