Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozstawienie

Japonia Take
Anglia Elros
Portugalia Mac
Tuluza Elas
Normandia Chidori
Holandia Conciu
Palatynat Piotrek
Czechy Andrzej
Wenecja Karpaj
Tunis Xeno
Dania Pomek
Zakon Gasparus
Bizancjum Arris
Ruś Kitsune
Nowogród Stobek
Syria Garel
Aq Qoyunlu Dreamer
Ą̸͝͝ǹ̨̀͡d̨̀҉ ̷̴̴͘a̡̛͠s͜͡͝͝ ͟͝w̴̵̷̛̕á͠͝t̷̨͡͏e̵̡r̴̨̀͘ ̧́͘͞͠h̸̡͜a҉̛ś̸ ̛͜n̶̴҉̢͡o̵̵̢͞ ̨̀ç͢o͏̀͝n̸̡͡͞͏s̨̧͘͞͞t̶̕a͏̡͏̷͡ǹ̨͜͠t̡́͡͞ ̶̵̢f͞͠o̴̕r̷̶̢̧m̧͠҉͏́ ̛̕̕͡t̶̡̀ḩ͠͞e͏̶̡҉r̸̶͘e͟ ́ą̧̨̕͝r̶̸͜͟͞ȩ ̀͞i͠҉̷͝n͝ ̕͏w͜͢͢͝a͏̕r͏́ ̴̕n̶̸̕͝҉ò̶̧҉͞ ̵c̀҉̧̡͢o͢҉͘ǹ̛҉̡ś̴͜͏t̶̶͢a̡͘̕͠ņ͠͡t͢͏̧͡ ̡̡͜c̵̵̢͢͠o̵҉̵n̵҉d̛͢͡i̕̕͜t͟͠i̢͏̧͜o҉̸̢̀͠n̶̷̨̧͝s̵̷̨̕
[-] The following 2 users Like Elas's post:
  • Jakub, Wiktortex
Odpowiedz

Obaj mistrzowie gry mają łatwy tryb gry patrząc po sąsiadach natomiast gracz Holandii moze zostać ogłoszony zwyciezca jeśli dalej bedzie niepodległy po 100 latach gry.
[-] The following 3 users Like Krystian's post:
  • Elros, fall.pl, Marcin
Odpowiedz

Duch falla unosi się nad postem Krysi Big Grin
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen
[-] The following 6 users Like Tulev's post:
  • Chidori, fall.pl, Karpaj, Letho, Marcin, Takeru
Odpowiedz

Dobre to rozstawienie, takie nie za zbalansowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[Obrazek: Wc3ineg.png]
[-] The following 2 users Like Marcin's post:
  • Elros, Stobek
Odpowiedz

Czy to ostateczne rozstawienie?
Odpowiedz

Wysmakowana, elegancka i finezyjna Europa Zachodnia.
I piaskownica na Wschodzie.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] The following 3 users Like Elros's post:
  • coniunctivus, Krystian, Marcin
Odpowiedz

Ja chciałbym przeprosić wszystkich uczestników i parę GM którzy wkładają gigantyczną pracę w zorganizowanie kampanii ale niestety nie potrafię zagwarantować, że będę reguralnei w każda niedziele a granie z subem co 2-3 tygodnie mija się z celem wiec zmuszony jestem zrezygnować. Powinienem natomiast być częściej niż rzadziej dostępny do subowania. 

Należało to wcześniej napisać no ale bardzo chciałem grać w tej kampanii.
[-] The following 1 user Likes Krystian's post:
  • Stobek
Odpowiedz

(08.10.2019, 10:28)Krystian napisał(a): Ja chciałbym przeprosić wszystkich uczestników i parę GM którzy wkładają gigantyczną pracę w zorganizowanie kampanii ale niestety nie potrafię zagwarantować, że będę reguralnei w każda niedziele a granie z subem co 2-3 tygodnie mija się z celem wiec zmuszony jestem zrezygnować. Powinienem natomiast być częściej niż rzadziej dostępny do subowania. 

Należało to wcześniej napisać no ale bardzo chciałem grać w tej kampanii.

Miło, że tak szybko dałeś znać i nawet nie wspomniałeś, że być może zrezygnujesz...
Ą̸͝͝ǹ̨̀͡d̨̀҉ ̷̴̴͘a̡̛͠s͜͡͝͝ ͟͝w̴̵̷̛̕á͠͝t̷̨͡͏e̵̡r̴̨̀͘ ̧́͘͞͠h̸̡͜a҉̛ś̸ ̛͜n̶̴҉̢͡o̵̵̢͞ ̨̀ç͢o͏̀͝n̸̡͡͞͏s̨̧͘͞͞t̶̕a͏̡͏̷͡ǹ̨͜͠t̡́͡͞ ̶̵̢f͞͠o̴̕r̷̶̢̧m̧͠҉͏́ ̛̕̕͡t̶̡̀ḩ͠͞e͏̶̡҉r̸̶͘e͟ ́ą̧̨̕͝r̶̸͜͟͞ȩ ̀͞i͠҉̷͝n͝ ̕͏w͜͢͢͝a͏̕r͏́ ̴̕n̶̸̕͝҉ò̶̧҉͞ ̵c̀҉̧̡͢o͢҉͘ǹ̛҉̡ś̴͜͏t̶̶͢a̡͘̕͠ņ͠͡t͢͏̧͡ ̡̡͜c̵̵̢͢͠o̵҉̵n̵҉d̛͢͡i̕̕͜t͟͠i̢͏̧͜o҉̸̢̀͠n̶̷̨̧͝s̵̷̨̕
[-] The following 1 user Likes Elas's post:
  • Marcin
Odpowiedz

Szacun za to że tym razem quit'ujesz przed kampanią a nie w trakcie Wink
Odpowiedz

On przynajmniej nie użala się nad sobą w każdym poście Wink
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] The following 3 users Like Elros's post:
  • Krystian, Marcin, Wiktortex
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 32 ms (54.04% PHP / 45.96% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 31 / Obciążenie serwera: 0.03 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]