Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Opinie Obiektywnego Obserwatora

#1
Anglia: Elros po latach niezasłużonych sukcesów okazał się tragicznym graczem, niestety kraj przejął kolejny tragiczny gracz który będzie zapewne trollował rozgrywkę betonową dyplomacją i bzdurnymi celami które sobie wyznaczył. 

Japonia: Wężowy kraj i wężowy gracz. Bardzo silne państwo o bardzo dobrej pozycji geografcznej, na Anglii gra niah więc zapewnie ma swojego pupilka wasala do końca kampanii. Zagrożeniem największym jest simująca Portugalia ale Takeusz zazwyczaj wbija nóż w plecy sąsiadom zanim oni urosną silniejszy od niego tak więc mocno kibicuje, że zrobi teraz to samo. 

Portugalia: Nudny kraj i nudny gracz. Pewnie będzie silny do końca kampanii bo jest w dobrej pozycji by stworzyć mechanicznego potworka. 

Tunezja: Ciekawy kraj i ciekawy gracz. Pewnie będzie silny do końca kampanii bo jest w dobrej pozycji by stworzyć mechanicznego potworka.

Tuluza: Coś poszło nie tak, Elas zrezygnował z dużej ilości Francuskich prowincji na rzecz Normandii i sam poświęcił duże środki na podporządkowanie sobie Aragonii co wyszło mu przeciętnie i też nie ma tam wymarzonej granicy. Włochy dalej nie podbite. Spodziewam się wzrostu siły. Japonii nie powinno już zależeć na osłabianiu Tuluzy, Tunezja to naturalny sojusznik Tuluzy no i Elas zdaje się mieć dobre relacje z Wenecją.

Normandia: Zagrał raczej słabiej od sąsiadów, afkuje w trakcie sesji i raczej robi mało dyplomacji. Podejrzewam, że będzie stał w obecnych granicach, Niderlandów nie pokona sam a potencjalni sojusznicy mają inne zajęcia. 

Niderlandy: Kolejna bardzo dobra kampania kokodżambusa, zagrał lepiej od Normandii i go pokonał. Konflikt potencjalnych sojuszników Chidoriego Japonii z Danią jest dla niego bardzo korzystny. Dobił Palatynat więc ma całe HRE do podziału z Czechami, jeśli panowie się na siebie przypadkowo nie obrażą to powinni zdominować kampanię. 

Wenecja: Miał jakieś początkowe problemy, pokonał Bizancjum za co duży plus a następne sesje zdają się być kluczowe dla niego. 

Czechy: Andrzej w cudowny sposób zmarginalizował i zwasalizował zakonników, broni interesów i potencjalnie swoich przyszłych ziem na Rusi. Nie podoba mi się zbędny konflikt z Tuluzą. Ostatnią kampanie jako Cesarz Andrzej wygrał, jest na dobrej drodze by zyskać tytuł najlepszego gracza HRE w dziejach multiplayer

Palatynat: Zdecydowanie jest to kraj i był tu gracz. 

Zakon: Zdecydowanie jest to kraj i zdecydowanie niedługo nie będzie tu gracza. No ale kibicuje by wygrał z gangiem od Kijowa i Nowogrodu. 

Kijów: Zdecydowanie jest to pole bitwy dla Nowogrodu. 

Dania: Bardzo szanuje Pomka za zmiażdżenie Elrosa, przegrał co prawda wojnę z Japonią ale ma kolegę z prawdziwego życia na Nowogrodzie więc powinien w którymś momencie się odbić bo nikt nie będzie mu w tym przeszkadzać.

Nowogród: Betonowy kraj i betonowy gracz, powinien raczej zdominować wschodnią Europę ale to Pantax więc zapewne nie zrobi nic oprócz stoczenia dwóch honorowych wojen jeden na jeden.

Bizancjum: Po raz kolejny ten kraj wygrywa kampanie MP a Ariis dalej płacze i opowiada o "eventArris". Przegrał z Wenecją xdxddxd. 

Syria: Garel zrobił postępy w swojej grze, bardzo szanuje go za blokowanie Bizancjum. Na dłuższą metę skazany na porażkę jeśli tylko Owca uzna, że jest niepotrzebny.

Owca: Olbrzymi potencjał w tym kraju, czy Drimer po 15 latach grania multiplayer stanie się drapieżnikiem i anektuje sąsiadów?


Kampania jest super, brawa dla Xena i Elasa za moda. Szkoda, że wzieli do kampanii takich graczy jak kitsun czy piotrek którzy im popsuli nieco balans ale mod i pomysł z pewnoscia na kolejne kampanie się nadaje.
[-] The following 7 users Like Krystian's post:
  • coniunctivus, Elas, Jakub, Letho, Marcin, Tulev, Wiktortex
Odpowiedz

#2
Co za bzdury XD
Odpowiedz

#3
Sama prawda objawiona!
[-] The following 1 user Likes Krystian's post:
  • Marcin
Odpowiedz

#4
Obiektywizmu uczyłeś się od Falla ?
Odpowiedz

#5
(19.11.2019, 00:36)Krystian napisał(a): Zakon: Zdecydowanie jest to kraj i zdecydowanie niedługo nie będzie tu gracza. No ale kibicuje by wygrał z gangiem od Kijowa i Nowogrodu. 


Gasparus jest i tak jak Marian - najpiękniejszy.
[-] The following 1 user Likes tiomor's post:
  • Krystian
Odpowiedz

#6
(19.11.2019, 13:23)Mac napisał(a): Obiektywizmu uczyłeś się od Falla ?

A pomijając to, że zawarłem tu osobiste sympatie bardziej w formie żartu i widać kogo lubie mniej które oceny są nietrafne? Może coś mi umknęło.

Byz nie jest trafne to wiem Tongue
Odpowiedz

#7
Twoje osobiste sympatie nie mają nic wspólnego z obiektywizmem. Dlatego jest to bullshit.
Jakbyś nazwał to "subiektywne opinie" to byłoby spoko.
Odpowiedz

#8
Przecież widać gołym okiem że to nie jest robione na poważnie...
[-] The following 4 users Like Pantax's post:
  • Krystian, Letho, moskal, Wiktortex
Odpowiedz

#9
Fajne. Jedyne co razi trochę, to ostatnie zdanie - "słabsi" gracze też powinni mieć przecież możliwość sobie pograć :>
"Wojna to tylko krew i wrzaski. Prawdziwy bieg historii wytycza dyplomacja" - Shilard Fitz-Oesterlen
[-] The following 1 user Likes Tulev's post:
  • Andrzej
Odpowiedz

#10
Ale nie tacy nie przychodzący na sesje/nie przejewiająxy checi poprawy.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Wygenerowano w ciągu 64 ms (56.90% PHP / 43.10% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 30 / Obciążenie serwera: 0.08 / Zużycie pamięci: 4 MB
[Szczegóły]