Witaj!
Ankieta: Stworzyć Frankensteina?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak z przejściem
92.31%
12 92.31%
Tak ale bez przejścia
0%
0 0%
Nie
7.69%
1 7.69%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Integracja BOH do PAL

Jako, że PAL obecnie jest najsłabszym krajem (obok BOH z którego Andrzej zrezygnował) proponuje edytować save i integrować BOH do PAL. Wiele tam już nie zostało, ale zawsze wzmocni to najsłabsze państwo (które raczej i tak zostanie najsłabszym) i nieco pomoże sytuacji w centrum.

Z tego co pamiętam to PAL i BOH są rozdzielone Bawarią, więc proponuje też zgarnąć prowincje od AI i przekazać PAL tak by miał przejście lądowe.
[Obrazek: vFKkXNt.png]
[-] The following 1 user Likes Elas's post:
  • Chidori

Jestem za. Dajmy mu jescze cory boh

Jakbym mógł głosować to dałbym tak, bo granie na zwarzywionym palatynacie to było poświęcenie dla dobra kampanii. Tak Stobek będzie podmiotem a nie przedmiotem polityki.

Popieram.

W sumie popieram, ale kto zostanie cesarzem?

Bizancjum xD A na serio dobre pytanie, w sumie liga wisi w powietrzu.

Chyba HRE eksploduje bo Czechy są jedynym kandydatem do tronu, jedyną niezależną katolicką monarchią. Miałem +1000 poparcia od każdego elektora. Ale HRE już nie istnieje, myślę, że pasuje by umarło wraz ze mną. Swoją drogą moja dynastia z ostatnim jej przedstawicielem Andreasem V została obalona przez jakiś Mansfieldów, też właściwie dobrze się złożyło dla dopełnienia tragicznej historii Bohemii i upadku HRE.
[-] The following 2 users Like Andrzej's post:
  • Jakub, Stobek

Szkoda wojny religijnej (która obecnie jest chyba jedyną opcją na globalny konflikt, który jeden na kampe mógłby być miłym akcentem).
Z drugiej strony z katolickich monarchii został tylko NED (który jeśli ma swój ustrój to i tak nie może być cesarzem), a zostawianie tego AI na dłuższy czas jest bezsensu

Czy palatynat w ogóle tego chce? Bo dawanie terenów Bohemii Stobkowi tylko po to, by cztery państwa rozbieraly jego zamiast AI nie wydaje mi się super opcją na spędzanie niedzielnego wieczora.

Sadystyczna wizja troszkę.
[Obrazek: 6MNnHsE.png]
[-] The following 1 user Likes Takeru's post:
  • Mac

Spójrz jak zagłosował w ankiecie xd

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 51 ms (60.45% PHP / 39.55% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 32 / Obciążenie serwera: 0.02 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]