Witaj!
Rejestracja

  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Hearts of Universalis aka prowa daj legioniście, devem potrząśnij!

#1
Ludu!
Zgodnie z sugestią, zakładam boży wątek, do kampanii która kiedyś wystartuje! Kiedy? Czas pokaże, jednak strzelam ze będziemy przed następna kampania ludu eu4!
Tak jak wczoraj zaproponował frodo, ulepszymy nudny i czasochłonny proces dyplo, wypierdalając go po prostu tam gdzie jest jego miejsce, na śmietnik historii! I podzielimy się na dwie frakcje praoś i praaliantów, stad z resztą nazwa kampanii, gdyby ktoś się nie zorientował.  
Regulamin proponuje pożyczyć z kampanii eu4, bo ogółem nie jest zły(chociaż na pewno po kampanii okaże się ze ma dziury, już w tym głowa łysegoTongue) dostosowując go do naszych potrzeb.  
Najtrudniejsze będzie chyba jakieś sensowne rozstawianie boże na 4-6-8 ludzi i jakieś strefy ekspansji, gdyż no mało kto u nas się na tym zna, a nawet znający się na rzeczy lud eu4 zrobił straszną kaszane vide obecna kampania. Aczkolwiek wszyscy chętnie wysłuchamy sugestii somsiada forumowego. No i helvi twoja pomoc tez może okazać się nieoceniona, gdybyś miał ochotę tak jak pozostali nieaktywni legioniści zapraszamy was. W sumie możemy tez zagrać na jakimś ciekawym modzie. 
Uwaga dla legionistów którzy nigdy nie grali w w eu4, a nawet w eu2, polecam zapoznać się z poradnikami, trochę się zdezaktualizowały jednak pobieżnie patrząc podstawy niezbyt się zmieniły. 
https://agex.pl/showthread.php?tid=153
https://agex.pl/showthread.php?tid=136
https://agex.pl/showthread.php?tid=824
Można męczyć również odwłok niektórymi wymiataczom bożym w stylu Veritasowi Bogu Wojny, Fallowi Bogu dyplomacji i armii beton, lub Maciowi Bogowi płaczu( stanowią tzw trójce Veteranów przez duże V na panteonie eufi), ale tutaj ważna uwaga, dostęp do wiedzy jest ściśle reglamentowany i nie wszystko ci zdradzą. Ewentualnie pytać froda lub helviego, oni z naszego ludu najbardziej ogarniają tą gre bandycką, morderczą. 
Macie jakieś propozycje? Uwagi? Nie krepować się!
Odpowiedz

#2
Skoro zostałem wywołany to zagram i podzielę się doświadczeniem z legionistami.

Odpowiedz

#3
Kampania będzie zajebista w huj, ze każdemu oko zbieleje i kukiel zaswędzi jak teraz własnie swędzi 100nogę, a pomniejszy lud eu będzie naśladować Potężny Lud Legionowy!
Wszelkie kwestie problematyczne po prostu po max 10 minutach dogadamy, a nie będziemy psuć dzieło kampanijne!
P.S Najbardziej mnie śmieszy Krysia, ten co wywoływał zawsze wojny światowe, jest nagle arcyprzeciw!
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Wygenerowano w ciągu 44 ms (61.19% PHP / 38.81% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 24 / Obciążenie serwera: 0.07 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]