Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskusja

Dlaczego editem zmienia się coś, co można samemu zrobić w grze? Przecież zmiana kultury nie jest trudna?
[-] The following 1 user Likes Dreamer's post:
  • Karpaj
Odpowiedz

Jak zmieniłeś kulturę władcy Niemiec to zmień też Władcy Hiszpanii.
Odpowiedz

(13.06.2020, 18:19)Wilczur napisał(a): Jak zmieniłeś kulturę władcy Niemiec to zmień też Władcy Hiszpanii.

Zmieniłem.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

A mi dodaj 1000 golda. Xd
Odpowiedz

Doszło do złamania zasady:
Zakaz odbierania graczowi wasalowi głównego tytułu.

W związku z tym obecna wojna Andrzeja i Wilczura kończy się wp. Andrzejowi oddany zostanie tytuł króla Nawarry oraz Tuluza jako wasal. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmieniam zasadę o zakazie sojuszy z cesarzami. Będzie ona dotyczyć wyłącznie AI.
Wprowadzam zakaz proszenia papieża o więcej niż jeden claim na gracza. 

Karpaj ze względu na buga z pielgrzymką może ubiegać się o jakąś formę rekompensaty.
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
[-] The following 1 user Likes Elros's post:
  • Gasparus
Odpowiedz

(13.06.2020, 23:33)Elros napisał(a): Doszło do złamania zasady:
Zakaz odbierania graczowi wasalowi głównego tytułu.

W związku z tym obecna wojna Andrzeja i Wilczura kończy się wp. Andrzejowi oddany zostanie tytuł króla Nawarry oraz Tuluza jako wasal. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmieniam zasadę o zakazie sojuszy z cesarzami. Będzie ona dotyczyć wyłącznie AI.
Wprowadzam zakaz proszenia papieża o więcej niż jeden claim na gracza. 

Karpaj ze względu na buga z pielgrzymką może ubiegać się o jakąś formę rekompensaty.

To nie można zabierać tytułu graczowi jak nie dostaję tyranii? Ja miałem zamiar mu oddać królestwo Nawarry, tylko chciałem zabrać mu ziemie w Akwitanii.
Odpowiedz

Czy można niżej upaść? Uzurpator cesarskiej korony Hiszpanii żarliwiej walczy o oddanie swoich ziem niż o cokolwiek innego. Już raz udało mi się powstrzymać wasze plugawe dążenia więc powinniście dać za wygraną a nie dalej próbować zabrać mi ziemie, które należały do mojej dynastii od setek lat a Francja nie ma do nich żadnych praw.

Swoją drogą to jest nieporozumienie, że Francja wspiera najsilniejszego gracza w Iberii, który wyciąga w czasie pokoju 50 tys. Jest to sprzeczne z elementarnym zdrowym rozsądkiem. No ale widocznie Karpaj nie ma jakiegokolwiek instynktu państwowego. Z moją domeną byłbym Cesarzem słabym i już zaczynałem przeprowadzać reformy wzmacniające Radę. Ale Karpaj wolał dojechać najsłąbszego za obietnicę przygranicznego księstwa, które równie dobrze mógł otrzymać ode mnie gdyby wysłał mi wiadomość z konkretnym ultimatum a nie jakieś ogólnikowe pierdy typu czy dam mu Poutieiu.
[-] The following 3 users Like Andrzej's post:
  • Gasparus, Krystian, Tulev
Odpowiedz

Zmiany w save:
Andrzejowi zwrócono Nawarrę. Wojna zakończona Wp.
Niemcy straciły tereny poza ekspansją.
Wzmocniono Bułgarię (żeby nie było takiego syfu w Polsce).
Odpowiedz

Oto samotne Włochy odparły zbójecką inwazję Lotaryngii, Niemiec i Hiszpanii!
Nie ma większej potęgi od Imperium Italii!
Odpowiedz

(27.06.2020, 23:09)Elros napisał(a): Oto samotne Włochy odparły zbójecką inwazję Lotaryngii, Niemiec i Hiszpanii!
Nie ma większej potęgi od Imperium Italii!

Dodam tylko, że Hiszpania nie była pod panowaniem dynastii de Lara, gdyż tron został zagarnięty przez dynastię de Vasconia na okres 10 lat. Na szczęście sprzymierzone wojska poprzedniej panującej dynastii i Włoch przywróciły prawowitą dynastię na tron Hiszpański.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 42 ms (56.15% PHP / 43.85% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 33 / Obciążenie serwera: 0.03 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]