Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skanderbeg z sesji + mapa

Nie wiem w czym problem!

Palatynat aka Frankonia to biedny kraj Sad
[Obrazek: Zo53Dmx.png]

Dzieło wybitnego teoretyka wojny, Elasa.
Odpowiedz

Jakieś wstępne wnioski jak nowe mechanizmu funkcjonują w ramach rywalizacji z oponentami, który ogarnia ekonomię i militaria?
Odpowiedz

Myślę że po kampanii wiele osób będzie mieć jakieś opinie, na chwilę obecną muszę powiedzieć że prawdopodobnie żaden wcześniejszy patch nie był tak dobry do grania bez moda, choć nadal jest masa niedociągnięć które od wersji 1.0 się ciągną, a niektóre jeszcze z czasów eu3 Tongue

Timeline po prawie 100latach gry : https://youtu.be/jI3k9OacRWg
Odpowiedz

Ilość i manpower najemników jest bardzo zła. Mediolan wystawił 120k wojska...
"jakiś klaun z niewyparzoną gębą zabierze mu trochę koloru na mapie, bo jest jebanym mistrzem intrygi politycznej, która tłumaczy się zwykłym kłamstwem i manipulacją, która nie oferuje nikomu zysków, tylko grozi stratami." - charakterystyka mojej skromnej osoby, popełniona 24.10.2018 r. przez Bacha. 
Odpowiedz

(19.06.2020, 08:40)Elas napisał(a): Ale przyjemny Ming <3

(04.07.2020, 13:35)Elros napisał(a): Ilość i manpower najemników jest bardzo zła. Mediolan wystawił 120k wojska...

Tak samo walczylismy z Bahmanisem i tak jak kiedys niemoglby tyle wziasc najemnikow bo limit, to teraz mogl wystawic wszystkichBig Grin idiotyczne. i mial wiecej wojska niz ming + mewar razem, ktore zeby mu dorownac same musialby isc w spirale do bankruta.
Ten pacz jest idiotyczny do wojen w mp.
Odpowiedz

Ehhhh, po prostu cofajcie się i wpuszczajcie łosia, który bierze tyle jednostek ponad limit. Naprawdę, poczekajcie, dajcie sobei zakreskowac połowę kraju i wtedy weźcie najemników. Walnijcie dwa raz z kontry i zaufajcie mi, przeciwnik walnie bankruta.
[Obrazek: Zo53Dmx.png]

Dzieło wybitnego teoretyka wojny, Elasa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wygenerowano w ciągu 52 ms (56.07% PHP / 43.93% MySQL)
Liczba zapytań SQL: 28 / Obciążenie serwera: 0.01 / Zużycie pamięci: 2 MB
[Szczegóły]